Gerdos ekspertinė sritis

  • Patyriminių susitikimų su komandomis metu, Gerda kelia tikslą sukurti erdvę tarpusavio pasitikėjimui, asmeninei lyderystei, įsiklausymui į kiekvieno komandos nario poreikius bei bendrų sprendimų paieškai.

  • Siekdama sukurti sąlygas komandos lyderio ir komandos narių augimui bei norimam pokyčiui, Gerda apjungia koučingo bei lyderystės metodus ir praktikas, paskatindama mokytis iš susitikimų metu kuriamos patirties, o įsisavintą patirtį ir išbandytus metodus taikyti kasdieninėje vadovo ir komandos veikloje.

  • Dalindamasi patirtimi Gerda didelį dėmesį skiria paskatindama dalyvius kurti pasitikėjimu ir tvirtais tarpusavio ryšiais pagrįstą aplinką, kurioje organizacijos nariai su energija įsitrauktų į bendras veiklas.
  • Profesionalaus individualaus ir komandinio koučingo iš tarptautinių trenerių Gerda mokėsi pasaulyje plačiai žinomoje Tarptautinėje Ericksono koučingo mokykloje (Erickson Coaching International), Pasauliniame komandinio koučingo institute (Global Team Coaching Institute) ir kitose organizacijose.

Koučingo akreditacijos/Diplomai

PCC (Professional Certified Coach), sertifikuotas koučingo profesionalas, ICF – International Coaching Federation (Tarptautinė koučingo federacija)

EPC (Erickson Professional Solution Focused Coach), Ericksono koučingo profesionalas, Erickson Coaching International (Tarptautinės Ericksono koučingo mokykla)

Sertifikuotas komandinio koučingo specialistas, GTCI – Global Team Coaching (Pasaulinio komandinio koučingo institutas

Tarptautinio verslo magistras

Organizacijų vystymo Geštalto psichoterapijos podiplominės studijos

Atsiliepimai apie CONNECTED TEAMS


Domina CONNECTED TEAMS programos?

Lauksime Jūsų žinutės!

.